Dzięki za potwierdzenie zapisu!

Fragment ebooka już do Ciebie leci 🙂

Sprawdź to zaraz, ale zanim to zrobisz – poczekaj, 

bo mam dla Ciebie COŚ JESZCZE!

SPECJALNA OFERTA OGRANICZONA CZASOWO

JEDEN JEDYNY RAZ TAKA PROMOCJA!

PAKIET 3 EBOOKÓW + WEBINAR O PODSTAWOWYCH ZWROTACH PO PORTUGALSKU

ZAMIAST 233 zł  TYLKO 153 zł

W momencie zapisania się do newslettera masz JEDNORAZOWĄ możliwość zakupu trzech książek: „Estar – Moc zastosowań i wyrażeń + ćwiczenia”, „Ser – Moc zastosowań i wyrażeń + ćwiczenia”, „Ficar i apanhar – Czasowniki, których używa każdy Portugalczyk” oraz webinaru o „Podstawowych zwrotach po portugalsku + ćwiczenia” w niebywale niskiej cenie 153zł. Tak tanio już nigdy później nie będzie! 

okładka FICAR

 CZAS DZIAŁAĆ! MASZ TYLKO:

NA ZŁAPANIE OKAZJI!

PAKIET 3 EBOOKÓW + WEBINAR O PODSTAWOWYCH ZWROTACH PO PORTUGALSKU 

  • Ebook „Estar – Moc zastosowań i wyrażeń + ćwiczenia”,
  • Ebook „Ser – Moc zastosowań i wyrażeń + ćwiczenia”,
  • Ebook „Ficar i apanhar – Czasowniki, których używa każdy Portugalczyk”,
  • Webinar „Podstawowe zwroty po portugalsku + ćwiczenia”

To niepowtarzalny zestaw trzech książek i godzinnego wykładu, który rozwiąże Ci wiele dylematów językowych już od pierwszych zajęć portugalskiego. Proponuję zacząć w następującej kolejności:

  1. Webinar „Podstawowe zwroty po portugalsku + ćwiczenia”

Podczas godzinnego wykładu poznasz wiele podstawowych (i mniej podstawowych) zwrotów. Dowiesz się, co powiedzieć w codziennych sytuacjach takich jak: rozmowa przez telefon, przywitanie, pożegnanie, różnego rodzaju życzenia np. noworoczne, urodzinowe, co powiedzieć, gdy kichamy, przepraszamy się, wymieniamy uprzejmości, zapoznajemy się, chcemy powiedzieć, że nie rozumiemy.  Wyjaśniam w webinarze podstawowe zasady wymowy, zwracam uwagę na niuanse językowe, przytaczam także dużo zwrotów z języka kolokwialnego. Przyswojoną wiedzę można usystematyzować w ćwiczeniach w pdf do pobrania, gdzie znajdują się też odpowiedzi do ćwiczeń. 

2. Książka „Estar – Moc zastosowań i wyrażeń + ćwiczenia

Z czasownikiem „estar” spotkasz się już na pierwszych zajęciach portugalskiego. Niezwykle użyteczny „estar” ma wiele zastosowań. W ebooku znajdziesz szczegółowo omówione znaczenia i zastosowania tego czasownika, wyjaśnienie konstrukcji „estar com”, „estar a + bezokolicznik”, użycie „estar” z różnymi przyimkami, odpowiedź na pytanie czym „estar” różni się od czasownika „ficar”, zastosowanie estar” w stronie biernej, użycie „estar” w kolokwializmach i potocznych zwrotach, tabele odmian. Oczywiście po takiej dawce wiedzy wszystko możesz powtórzyć w ćwiczeniach, do których znajdziesz odpowiedzi na końcu książki.

3. Ebook „Ser – Moc zastosowań i wyrażeń + ćwiczenia”,

Czasownik „ser” to podstawowy czasownik nieregularny, z którym stykasz się od pierwszych zajęć języka portugalskiego. W książce znajdziesz m.in. obszerne opracowanie różnic między „ser” i „estar”, omówienie zastosowania czasu przeszłego Pretérito Perfeito Simples i Pretérito Imperfeito do Indicativo , elementy Conjuntivo, jak stosować „não é” i „pois não”, użycie „ser” w stronie biernej, jak używać „ser” z przyimkami i dużo, dużo więcej… Ebook to też kopalnia słownictwa, kolokwializmów oraz wyrażeń idiomatycznych. Książka ma aż 52 strony, więc jestem pewna, że znajdziesz tu dla siebie mnóstwo użytecznych informacji i wskazówek. Na końcu zeszytu dołączone są ćwiczenia wraz z odpowiedziami.

4. Ebook „Ficar i apanhar – Czasowniki, których używa każdy Portugalczyk”

Niepowtarzalny interaktywny ebook o dwóch bardzo często używanych ( i niewiele omawianych w innych publikacjach) czasownikach: „ficar” i „apanhar”. W pierwszej części książki przeprowadzę Cię przez tajniki używania czasownika „ficar”: jak odróżnić ten czasownik od „haver”, „ser”, „estar”, a także „combinar”, jak stosować „ficar” w stronie biernej, używać w odniesieniu do wyglądu, z jakimi przyimkami stosować „ficar”. W drugiej części książki nawiązuję do czasownika „apanhar” m.in. stosowania tego czasownika z środkami transportu, z chorobami, odróżnienia go od czasownika „pegar”. Znajdziesz tu także bardzo dużo słownictwa, kolokwializmów i idiomów. W sumie w ebooku możesz skorzystać z 20 ćwiczeń, do których zamieszczone są odpowiedzi.

OFERTA DOSTĘPNA JESZCZE:

JESZCZE SIĘ WAHASZ?

SPRAWDŹ OPINIE MOICH KLIENTÓW:

Jestem na stronie 12 i … to jest sztos. Uważam, że ten ebook jest genialny do poukładania zasad. Mówię dobrze, ale nadal robię głupie/małe błędy. Dzięki ebookowi zaczynam układać sobie kafelki i łączyć fakty. Jest napisany prostym i przyjemnym językiem. Ma sporo słówek, których nie znałam. Uważam, że zrobiłaś kawał dobrej roboty. Teraz czekam na „Ser”.

Agata

Doskonale przygotowany materiał. Bardzo jasno i przejrzyście wszytko wytłumaczone i pokazane na przykładach. Takiego właśnie podręcznika brakowało na rynku, w którym omówione są przykłady z życia wzięte a nie oderwane od rzeczywistości jak w innych. Oby były kolejne! Czekam na nie i biorę w ciemno! Jednym słowem PETARDA

Krzysztof

Z całego serca polecam e-book „Ficar i apanhar” autorstwa Ani. Opracowany w doskonały sposób, zawiera potężną dawkę wiedzy. Wszystkie zagadnienia związane z zastosowaniem i znaczeniem tych dwóch słówek są jasno i zwięźle wytłumaczone. Zawiera mnóstwo świetnych przykładów i ćwiczeń. Nawet znajomi Portugalczycy byli pod wrażeniem:) Naprawdę warto…

Beata

Muitíssimo obrigada za twój Webinar & zestaw ćwiczeń. Podoba mi się w webinarze ze dajesz takie inseiderowe informacje i rzeczy, które możemy usłyszeć na co dzień w Portugalii na ulicy. Bardzo mi się to podoba.Mam nadzieję ze częściej będziesz teraz nagrywać takie webinary. Do zeszytów „Estar i Ser” zaglądam często i cieszę się teraz na „Ficar. & Apanhar”.

Marta

O AUTORCE

Jestem Ania!
Miło mi Cię poznać!

Uwielbiam Portugalię i język portugalski od ponad 15 lat! Trudno mi krótko opowiedzieć o wszystkich moich doświadczeniach związanych z Portugalią, więc wybiorę tylko niektóre: pracowałam na serwerach w korporacji z portugalskimi informatykami, tłumaczyłam portugalską poezję, kelnerowałam w prestiżowej lizbońskiej restauracji, tłumaczyłam dla firm i w ambasadzie RP w Lizbonie, dzieliłam z Portugalczykami mieszkanie na Alfamie i wędrowałam do Fatimy…

Anna Magellanka

NIE CZEKAJ, CZAS UCIEKA